Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Netcad, FIG 2018’e Bildirileriyle Damga Vurdu

15 Mayıs 2018

Dünyadaki haritacıları bir araya getiren FIG, 07-11 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirildi. Türkiye’nin önde gelen yazılım firmalarından Netcad, gerek standı, gerekse etkinlikte yaptığı sunumları ile etkin bir rol oynadı.

Dünyanın dört bir yanından 2500’ün üzerinde katılımcıyla gerçekleştirilen Uluslararası Haritacılar Federasyonunu (FIG) Kongresinin bu yılki rotası İstanbul oldu. 7-11 Mayıs tarihleri arasında değişik oturum ve etkinliklerle devam eden kongre, İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Etkinliğe geniş bir stant alanı ve iki önemli bildiriyle katılan Netcad’i firmanın Kurumsal Temsilcisi Dr. Emin BANK, Proje Uzmanı Yiğit Tıraş ve Teknik Uzman Şaban Görgün temsil etti. Bank,7 Mayıs’ta yaptığı “Yerelden Merkeze Konumsal Veri Yönetimi” ve 9 Mayıs’ta yaptığı “İdeal Bir Mülkiyet Bilgi Sistemi Nasıl Kurulur” sunumlarıyla etkinliğe güç kattı. .

Ayrıca etkinlik süresince farklı millet ve firmalar tarafından ziyaret edilen Netcad standı da ziyaretçilerini Netcad Dünyasıyla tanıştırdı.