Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Netcad'e dair güncel haber ve duyurularımızı bu bölümde bulabilirsiniz.

Duyurular

Netcad hakkındaki duyurulara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

 • Page:
  2021.07.01 Netcad PlanGML Eğitimleri Tamamlandı — Planlama mevzuat değişikliklerine sunduğu hızlı çözümler ile Şehir Plancılarının her daim yanında olan Netcad, düzenli aralıklarla tekrarladığı ücretsiz e-Plan Otomasyon Sistemi Uyumlu PlanGML-GeoTIFF - KML Veri Üretim eğitimlerini tamamladı.
 • Page:
  2021.06.23 Kaçak Yapılar Netigma ile Takip Ediliyor — Netigma ürünleri ile kurumların sahada yaptıkları işlemler dijitalleşmeye devam ediyor.
 • Page:
  2021.06.21 Harran Üniversitesi’nde Netcad Akademi Kuruluyor — Dekan Prof.Dr.Hüsamettin BULUT , Netcad Teknik Hizmetler ve Eğitim Direktörü Tunç Emre Toptaş ve bölüm başkanlarının katıldığı toplantıda Harran Üniversitesi bünyesinde Netcad Akademi’nin kurulması, eğitim işbirliklerinin artırılması ile ARGE ve proje gibi konularda yeni işbirliği modellerinin geliştirilmesi konularının protokole bağlanması kararlaştırıldı.
 • Page:
  2021.06.18 Urla Belediyesi KEOS Projesi Tamamlandı — Urla Belediyesi, coğrafi bilgi sistemleri ihtiyaçlarını karşılamak için Netcad iş birliğiyle KEOS’u tercih etti. Proje, iki kurumun yoğun ve titiz çalışmaları neticesinde verilerin hızlı bir şekilde sisteme aktarılması suretiyle tamamlandı.
 • Page:
  2021.06.16 Çeşme’de Dev Teknoloji Adımları — Çeşme Belediyesi vatandaşlara daha hızlı ve sürdürülebilir hizmetler verebilmek için Netcad ile büyük teknoloji projelerine imza attı.
 • Page:
  2021.06.11 Netcad ile Madencilikte Dijitalleşme Webinarı — Netcad, madencilik dünyası için önemli bir etkinliğe imza attı. 10 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilen Madencilikte Dijitalleşme Webinarı yoğun ilgi gördü.
 • Page:
  2021.06.10 Endonezya’da Madencilik Webinarı — Netcad, 27 Mayıs 2021 tarihinde Güneydoğu Asya iş ortağı MYRZ firmasıyla birlikte NETPROMine- Jeolojik Modelleme webinarı düzenledi.
 • Page:
  2021.06.08 Uludağ Üniversitesi’nde Netcad Akademi Kuruldu — Dekan Prof. Dr.İlhan TURGUT ile Netcad Teknik Hizmetler ve Eğitim Direktörü Tunç Emre Toptaş tarafından imzalanan protokol ile Uludağ Üniversitesi’nde Netcad Akademi resmi olarak kuruldu.

Tamamını Göster

Eğitim Haberleri

Netcad eğitim haberlerine bu bölümden ulaşabilirsiniz. 

Tamamını Göster 

Basında Netcad

Netcad hakkında basında çıkan haberlere bu bölümden ulaşabilirsiniz. 

Tamamını Göster 

 • No labels