Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

KEOS Park ve Bahçeler Uygulaması, kent estetiği, sağlıklı çevrelerin oluşturulması ve yaşatılması bakımından kent bütünündeki park alanlarının tespiti, yönetimi, uygulama projelerinin hayata geçirilmesi, bakımı gibi bir çok görevi üstlenen Park ve Bahçeler Müdürlüğünün bu kapsamda yaptıkları tüm faaliyetleri organize edebilecekleri ve yönetebilecekleri bir çözüm aracıdır.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışmaları kapsamında tüm kentsel/bölgesel park ve yeşil alanların özelliklerinin grafik destekli olarak sisteme eklenmesi,güncellenmesi ve ihaleyle verilen işlerin takibi

Arazi çalışmalarından hareketle tespit edilen park alanları, park elemanları ve park iç alanları ve parkta yapılan gün bazlı çalışmalar Belnet harita üzerinden takip edilebilir. Park ve Bahçeler uygulamasında, Netcad güncelleme araçları yardımı ile arazi çalışmalarından toplanan veriler, Belnet Park ve Bahçeler menüsünden hem güncellenebilmekte hem de raporlanabilmektedir.

 

Park ve Bahçeler Müdürlüğü İş Takibi

Park Bahçeler Müdürlüğü iş süreçleri içinde ağaç budama, refuj düzenleme gibi günlük işlerin yanısıra park düzenlemeleri vb. sürece yayılan tüm işlerin harita destekli takibi yapılabilir. Başlangıç ve bitiş tarihlerine göre devam eden, tamamlanan veya planlanan işler uygulama kapsamında hem kullanıcı hem de vatandaş tarafından takip edilebilir.

Mahalle bazlı Park Bahçe Raporu 

Park ve Bahçeler Müdürlüğü İş ve İhale Takibi Yapılır

Park ve Bahçeler modülü ile Park ve Bahçeler müdürlüklerinin ihale kapsamında veya günlük olarak takip ettikleri işler harita destekli olarak gelişmiş raporlama araçları ile sorgulanır. Modül belirli standartlar çerçevesinde veri girişine olanak sağlar

Park İç Alanları ve Park Envanter Bilgilerinin Takibi yapılır

Park ve Bahçeler modülü ile Parklar ile ilgili detaylı envanter bilgilerinin girişinin yapılacağı, girişi yapılmış veriler üzerinden Sorgulama ve raporlama yapılabileceği arayüzler yer almaktadır. Sert zemin, çim alanı, oyun grubu alanı, kum havuzu gibi iç alan bilgilerinin yanısıra, ağaç, bank, aydınlatma direği vb. park elemanlarının da modül kapsamında veri girişi yapılabilmektedir.

Mahalle bazlı Park Bahçe Raporu 

Teknik Videolar

Rapor Tasarımı, Sorgu Sonucu Özelleştirmesi, Dokümantasyon, Süreç Yönetimi, Doküman Arşivi, İşlem Günlükleri, Dil Desteği, Netigma Bilgi Kaynakları, Özel Sayfa Eklemek, Netigma Bileşeni Oluşturma, NCDN Tanıtımı, Sorgu Şablonları, Anasayfa Tasarımı konu başlıklarından oluşan çalışma örneklerini izleyebilirsiniz.

Netcad Bilgi Paylaşım Platformu

Web üzerinden 7/24 ücretsiz teknik destek hizmeti veren forum, 50.000'i aşkın üyesinin ihtiyaç duyduğu her an soru sorabildiği, sorularına Netcad teknik uzmanları tarafından anında cevap alabildiği, merak edilen konulara ilişkin daha önce sorulmuş sorular ve bu sorulara verilen cevapları inceleyebildiği teknik bilgi paylaşım platformudur.

Tek yapmanız gereken Netcad Forum'a giriş yapmak. Üye değilseniz şimdi üye olmanın tam zamanı!

İstanbul Belediyeleri

Ataşehir Belediyesi

Bahçelievler Belediyesi

Bakırköy Belediyesi

Başakşehir Belediyesi

Beşiktaş Belediyesi

Beykoz Belediyesi

Beylikdüzü Belediyesi

Büyükçekmece Belediyesi

Çerkezköy Belediyesi

Esenyurt Belediyesi

Kartal Belediyesi

Küçükçekmece Belediyesi

Maltepe Belediyesi

Silivri Belediyesi

Sultanbeyli Belediyesi

Sultangazi Belediyesi

Tuzla Belediyesi

Ümraniye Belediyesi

Diğer Referans Belediyeler 

Bursa

Nilüfer Belediyesi

Edirne Belediyesi

Kocaeli

İzmit Belediyesi

Ordu

Ünye Belediyesi

Alanya Belediyesi


Gebze Belediyesi


Serdivan Belediyesi