Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

KEOS Yapı Ruhsatı, Maks sisteminde Kurum tarafından Yapı Ruhsatı,Yapı Kullanım İzin Belgesi veYanan Yıkılan Yapılar gibi formları KEOS sistemine servis ile indirilmesini sağlayan uygulamadır.

Standartlara uygun Yapı Ruhsatı, Yapı Kullanım İzin Belgesi ve Yanan Yıkılan Yapılar belgesi sisteme indirilir ve yapı form standartları ile kullanıcıya sunulur.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğünün belirlediği standartlar çerçevesinde yapı ruhsatı, yapı kullanım izin belgesi ve yanan yakılan yapılar belgesi oluşur. Bu veri seti üzerinden çeşitli analizler yapılmasına olanak sağlar.

Zorunlu alan uyarıları ve listeden seçim özellikleri ile kullanıcı sistem içerisinden formları oluşturarak ayrıca maks sistemine gönderebilir.

Zorunlu alanlar devre dışı özelliği ile formun istenildiğinde kayıt edilmesi sağlanır.  Yapı sahibi, yapı müteahhidi, Şantiye şefi, Proje Müellif ve Fenni mesullerin bilgilerinin kaydı girişi ve önceden giriş yapılan kayıtların kolaylıkla bulunarak kullanımı sağlanır. Bazı hesaplamalar form üzerinde otomatik olarak yapılır. Sonrasında servis desteği ile maks sistemine formlar iletilebilir.

 

 

 

Güncelleme ve Onay aşamasında çift taraflı güncelleme imkanı sunar.

Yapı belgesi üzerinde yapılan değişiklikler NVI Güncelle butonu ile Adres NVI sitesinde de güncellenir. Onay aşamasında Ruhsat no ve tarih ile güncelleme yapılarak onay işlemine geçilir ve onay işlemi sonucu verilen onay kodu sisteme çekilir.

Gelişmiş raporlama araçları ile tüm girişi yapılan veriler üzerinden raporlama ve sorgulama yapılabilir.

Girişi yapılan tüm yapı belgeleri ile ilgili raporlama yapılabilir, raporlar excelle ve worde aktarılabilir. Netcad, GE ve harita destekli görüntülenebilir. Ruhsatlı parseller veya İskanlı yapılar gibi tematik haritalar hazırlanabilir. Gelişmiş ve hazır raporlar ile mahalle bazlı , yol bazlı özel sorgular yapılabilir. Sistem aynı zamanda ruhsat ve İskan sürecini bir arada yönetir.

 

 

Teknik Videolar

Rapor Tasarımı, Sorgu Sonucu Özelleştirmesi, Dokümantasyon, Süreç Yönetimi, Doküman Arşivi, İşlem Günlükleri, Dil Desteği, Netigma Bilgi Kaynakları, Özel Sayfa Eklemek, Netigma Bileşeni Oluşturma, NCDN Tanıtımı, Sorgu Şablonları, Anasayfa Tasarımı konu başlıklarından oluşan çalışma örneklerini izleyebilirsiniz.

Netcad Bilgi Paylaşım Platformu

Web üzerinden 7/24 ücretsiz teknik destek hizmeti veren forum, 50.000'i aşkın üyesinin ihtiyaç duyduğu her an soru sorabildiği, sorularına Netcad teknik uzmanları tarafından anında cevap alabildiği, merak edilen konulara ilişkin daha önce sorulmuş sorular ve bu sorulara verilen cevapları inceleyebildiği teknik bilgi paylaşım platformudur.

Tek yapmanız gereken Netcad Forum'a giriş yapmak. Üye değilseniz şimdi üye olmanın tam zamanı!

İstanbul Belediyeleri

Ataşehir Belediyesi

Arnavutköy Belediyesi

Bağcılar Belediyesi

Bahçelievler Belediyesi

Bakırköy Belediyesi

Başakşehir Belediyesi

Beşiktaş Belediyesi

Beykoz Belediyesi

Beylikdüzü Belediyesi

Esenler Belediyesi

Esenyurt Belediyesi

Kadıköy Belediyesi

Kartal Belediyesi

Maltepe Belediyesi

Sancaktepe Belediyesi

Silivri Belediyesi

Sultanbeyli Belediyesi

Sultangazi Belediyesi

Şile Belediyesi

Tuzla Belediyesi

Ümraniye Belediyesi

Kocaeli Belediyeleri

Başiskele Belediyesi

Çayırova Belediyesi

Derince Belediyesi

Gebze Belediyesi

İzmit Belediyesi

Körfez Belediyesi

Çanakkale Belediyeleri

Çanakkale Belediyesi

Haberler

There is no content with the specified labels

Başarı Hikayeleri

There is no content with the specified labels