Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

NetStore

Netstore; Netcad 7.6 GIS üzerinde çalışan uygulamalar hakkında genel bilgi veren ve uygulama indirilebilen mağazadır.

Netstore | Uygulamalar

Konuşan NetcadNetcad GIS kullanıcı arayüzünde ki durum, bilgi, uyarı, hata, ilerleme, açılış ve kapanış mesajlarını seslendiren ve işlem adımlarında kullanıcıyı sesli komut ile sunulan bir özelliktir.Detaylı bilgi için (?)
Google Yükseklik Servisleri İstemcisiGoogle Yükseklik Servisleri İstemcisi belirli bir alan içerisinde istenilen aralıklardaki noktaların Z (yükseklik) değerlerini hesaplar.Detaylı bilgi için (?).
NetigoNetigo, konumsal veri taşıyan resimlerden konum bilgisini okur ve harita üzerinde çekildikleri yerlere işaretler.Bu araç ile kullanıcı bir klasör seçerek, içerisinde konumsal veri taşıyan resimler harita üzerinde görüntüleyebilir.Detaylı bilgi için(?)

Ağaçlar

Farklı renk ve cinsteki ağaç çizimlerini içeren sembol kütüphanesidir.Detaylı bilgi için (?).
Kurum LogolarıTürkiye’deki bazı resmi kurumların logolarını içeren sembol dosyasıdır. Detaylı bilgi için (?).
GPS Nokta Poligon ÇizgelgesiGPS Poligon Nokta Çizelgeleri Uygulaması, TKGM poligon ve detay çıktısı hazırlamak için kullanılan bir araçtır.Detaylı bilgi için(?).
Hava Durum NoktasıYerleştirildiği konuma ait o andaki sıcaklık değerini ve hava durumu servisinin sağladığı diğer bilgileri gösterir.Detaylı bilgi için (?).
Karo OluşturucuKarolama, haritaların sunuma hazır karolar şeklinde oluşturulması işlemidir. Detaylı bilgi için (?).
Netcad Döküman NesnesiNetcad Doküman Nesnesi aracı, istenilen tüm dosya formatlarını (*.docx, *.xlxs, *pptx, *.avi, *.wmv, *.mp3, *.rar vb.) Netcad dosyası içerisine eklemek için kullanılır.Detaylı bilgi için (?).
OGC Katalog Web Servisleri İstemcisiKatalog servisleri metaveri yayınlama ve sorgulama yetenekleri sağlar.Detaylı bilgi için (?).
Planet SembolleriPlanet 7 Sembolleri, planlama işlerinde kullanılmak üzere hazırlanmış sembol kütüphanesidir.Detaylı bilgi için (?).
Yön BulucuYön Bulucu akıllı nesnesi, harita üzerinde belli bir yönü göstermek için kullanılır. Detaylı bilgi için (?).
Paftalama Aracıİndeksi oluşturulan paftaları, otomatik olarak kendi isimlerinde dosyalara ayırarak, karelaj, karelaj koordinatı, ölçek, pafta üst ve alt bilgileri, pafta bölümlemesi içerisindeki yer bilgisi gibi gerekli tüm detayları içeren yapıda yönetmeliğe uygun olarak paftalar.Detaylı bilgi için(?).

  • No labels