Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Başarı Hikayesi - “E-Selçuklu” Dönüşüm Projesinde Netigma Framework Kullanıldı

 

Uzun yıllardır Selçuklu Belediyesine MIS (Bilgi Yönetim Sistemleri) Yazılımları ile hizmet veren Litera Bilişim 2013 yılı itibariyle yeni vizyon projesi olan “Teracity Geleceğin Kent sistemleri” projesini  “e-Selçuklu” Dönüşüm projesi kapsamında uygulamaya başladı.

 

Bu bütünleşik çözümde Teradesk ürünü kullanılmaktadır. Teradesk, yazılım kütüphanesi olarak bir Türk firması olan Netcad firmasının NETIGMA framework’ünü kullanmaktadır. NETIGMA,  Teradesk’e esneklik, kodsuz ve hızlı geliştirme imkanı, sözel –sayısal verinin bütünleştirilmesi ve harita uygulamaları ile farklı bilgi sistemlerine entegre olma olanağı sağlamıştır.

Teradesk+NETIGMA, kurum içindeki tüm iş süreçlerini belgelerle birlikte yönetebilmekte, İş Zekası Mantığı çerçevesinde raporlayabilmekte ve diğer Teracity modülleri ve diğer bilgi sistemleri ile tam entegre olabilmektedir.

 “e-Selçuklu” Dönüşüm projesi Selçuklu Belediyesini, en son teknolojileri kullanarak Kent’ de yaşayan Vatandaşlarına en Hızlı ve Kaliteli hizmet veren bir Kuruma dönüştürmek suretiyle sadece Türkiye’de değil Dünyada Örnek bir belediye haline getirmeyi hedeflemektedir.

Ürün ve Firma Linki

http://www.literagrup.com/

http://www.teradesk.com.tr/