Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Netcad, IMCET’te Maden Sektörüyle Bir Araya Geldi

17 Nisan 2017

TMMOB Maden Mühendisleri Odası tarafından Antalya'da düzenlenen Türkiye 25'inci Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi-IMCET 2017, maden sektörünün önemli oyuncularını ağırladı. Netcad, madencilik dünyası için geliştirdiği ve yakın çözüm ortakları haline getirdiği yazılımı NETPRO/Mine ile ziyaretçilerle bir araya geldi.

Maden sektörünün önemli buluşmalarından biri olan Uluslararası Madencilik Kongresi, dünyanın dört bir yanından katılımcıları 11-14 Nisan 2017 tarihlerinde Antalya Starlight Hotel’de ağırladı.

Netcad, etkinlik alanında yer alan standında uzun yıllardır geliştirmeyi sürdürdüğü madencilik uygulaması NETPRO/Mine'ı tanıtmanın yanı sıra Türkiye'nin ilk yerli madencilik yazılımının yeni özelliklerini de katılımcılarla paylaştı.

Açık ve yer altı maden işletmeciliğinin tüm aşamalarını bir arada gerçekleştirebilen aynı zamanda jeolojik projelendirme süreçlerini de yönetebilen program NETPRO/Mine’ın mevcut ve geliştirilen özelliklerinin de örneklerle anlatıldığı Netcad standı fuar boyunca yoğun ilgi gördü.