Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Netcad, Maden Sektörü Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

01 Haziran 2014 

Tüyap, 24-27 Kasım 2016 tarihlerinde madencilik sektörünün en büyük buluşmalarından biri olan Madencilik Türkiye Fuarı’na ev sahipliği yaptı. Netcad, madencilik dünyası için geliştirdiği ve yakın çözüm ortakları haline getirdiği yazılımı NETPRO/Mine ile ziyaretçilerle bir araya geldi.

Maden sektörünün Avrasya coğrafyasında gerçekleştirilen en kapsamlı fuarı olan Maden Türkiye 2016 Fuarı, Çin, Almanya ve Çek Cumhuriyeti’nin milli katılımları ile 34 ülkeden yüzlerce firma ve ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

Netcad, etkinlik alanında yer alan standında uzun yıllardır geliştirmeyi sürdürdüğü madencilik uygulaması NETPRO/Mine'ı tanıtmanın yanı sıra Türkiye'nin ilk yerli madencilik yazılımının yeni özelliklerini de katılımcılarla paylaştı.

Açık ve yer altı maden işletmeciliğinin tüm aşamalarını bir arada gerçekleştirebilen aynı zamanda jeolojik projelendirme süreçlerini de yönetebilen program NETPRO/Mine’ın mevcut ve geliştirilen özelliklerinin de örneklerle anlatıldığı Netcad standı fuar boyunca yoğun ilgi gördü.