Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Netcad Kampüs ülke genelinde gerçekleştirilen Netcad eğitimleri ve Netcad kursları ile her yıl binlerce kişiye sertifika vermektedir. Size hangi eğitim uygun? Uzmanlık alanınıza göre eğitim detaylarını aşağıda görebilirsiniz.

Meslek Grupları

Netcad Kampüs'te proje üreten her meslek grubuna, her sektöre yönelik proje üretim süreçlerini içeren sertifikalı eğitim programları yer alır. Eğitimler, her meslek grubu için ayrı ayrı ve sektöre yönelik olarak hazırlanmış olan veri setleri ve proje süreçleri üzerinden gerçekleştirilir.

Eğitim Programları

Her eğitim programı kapsamında, projelerin baştan sona mevzuatlara uygun olarak üretilme süreçleri Netcad GIS teknolojileri kullanılarak uygulamalı olarak öğretilmekte ve eğitimi başarı ile tamamlayanlara sertifikaları verilmektedir.

Sertifikalı Eğitim Programları

Türkiye ölçeğinde üniversiteler, meslek odaları, kamu kurum/kuruluşları, yerel yönetimler ve özel sektörde düzenlenen sertifikalı proje eğitimlerini eğitim takviminden izleyerek kayıt olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Netcad Canlı Eğitimler

“Netcad Canlı Eğitimler”e kayıt yaptırarak tabletinizle, cep telefonunuzla, PC’nizle veya Laptop’ınızla dilediğiniz yerden dilediğiniz şekilde derslere katılabilir, sektörel ve mesleki gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz.

  • No labels