Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Netcad KAZI PLANI Çözümünü Tanıttı

06 Kasım 2014

Netcad Kazı Planı çözümünü, düzenlediği bir Çalıştayla tanıttı. 6 Kasım 2014 tarihinde gerçekleştirilen etkinlikte katılımcılara ürünün özellikleri uygulamalı olarak proje örnekleri üzerinden aktarıldı.

Netcad Kurumsal Temsilcisi Dr. Emin BANK tarafından yapılan açılış konuşmasında, Netcad'in gözünün sürekli sahada olduğu ve buradan gelen bilgi, talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda ürün geliştirildiği vurgulandı. Netcad'in sürekli gelişimine rakamlarla dikkat çekilen firma tanıtımının ardından, Kazı Planı ürünü Netcad Teknik Hizmetler ve Eğitim Müdürü Tunç Emre TOPTAŞ tarafından detaylı olarak katılımcılara tanıtıldı.

Bina, site, otopark gibi her türlü yapım işi için, her ölçekteki kazı/dolgu işlerinin ve tasarımlarının yapılabildiği Netcad çözümü olan 'KAZI PLANI' modülü örnek projeler üzerinden detaylı olarak katılımcılara aktarıldı.

Kazı/dolgu tasarımlarında ihtiyaç duyulabilecek olası tüm tasarım kriterlerine göre yapılabildiğini aktaran Tunç Emre TOPTAŞ, bu mödülle tüm kazı/dolgu işlerini gerekli tüm aşamaları ile gerçekleştirebileceğini vurguladı.Basitten karmaşığa her ölçekte her türlü 'Kazı Planı' için gerekli yüzey tanımlamaları kolaylıkla gerçekleştirilebildiğini örneklerle aktarılan Kamu ve özel sektör temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği çalıştayın ikinci bölümünde modülle ilgili kullanıcı sorularına program üzerinden uygulamalı olarak yanıtlar verildi.