Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Netcad, 1. Uluslararası İçmesuyu ve Atıksu Sempozyumu’ndaydı

11 Aralık 2018

“1.Uluslararası İçmesuyu ve Atıksu Sempozyumu” Tarım ve Orman Bakanlığı önderliğinde 06-07 Aralık 2018 tarihlerinde Afyon Korel Termal Otel’de gerçekleştirildi. Etkinliğin katılımcıları arasında yer alan Netcad Yazılım hem standı hem de bildiri sunumlarıyla dikkat çekti.

Küresel ısınma, iklim değişikliği ve nüfus artışı nedeniyle artan su talebinin, sınırlı olan su kaynaklarımızdan verimli ve sürdürülebilir bir şekilde temini için düzenlenen “1.Uluslararası İçmesuyu ve Atıksu Sempozyumu” Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı’nın katılımıyla gerçekleşti.

İki gün süren etkinlikte altyapı çözümlerini anlatan standıyla yer alan Netcad Yazılım’ın İş Geliştirme Uzman Yardımcısı Ayşe YILMAZ ile Teknik Grup Yöneticisi H. İbrahim ÇETİNER burada katılımcılarla bir araya gelerek firma faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler verdi. Ayrıca bildiri sunumuyla da etkinliğe katkıda bulunan Netcad Yazılım’ın Teknik Grup Yöneticisi H. İbrahim Çetiner, “Bilgisayar Yazılımları Kullanılarak İçme Suyu, Atık Su ve Taşkın Projelerinin Oluşturulması ve Projeye Esas Alanların Kübaj Hesaplamalarının Gerçekleştirilmesi: Çankırı Örneği” başlıklı bildirisiyle katılımcılarla bir araya geldi.