Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Netcad PlanGML Eğitimleri Tamamlandı

01.07.2021

Planlama mevzuat değişikliklerine sunduğu hızlı çözümler ile Şehir Plancılarının her daim yanında olan Netcad, düzenli aralıklarla tekrarladığı ücretsiz e-Plan Otomasyon Sistemi Uyumlu PlanGML-GeoTIFF - KML Veri Üretim eğitimlerini tamamladı.

18 Mayıs itibariyle başlattığı eğitimler serisinin ilk gününde 490 kişiye ulaşan Netcad, açılışı TC Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Bayraktar, Akıllı Şehirler ve Coğrafi Teknolojiler Dairesi Başkanı Dursun Yıldırım Bayar, Netcad Eş Genel Müdürü Deniz Şanan ve İş Geliştirme Müdürü Eda Suner ile yaptı. Ülkemiz planlama mevzuat değişikliklerinin anlatıldığı açılış konuşmaları ile katılımcılar bilgilendirildi ve uygulamalı veri üretim eğitimi ile devam edildi. 6 hafta boyunca tekrarlar şeklinde online olarak düzenlenen e-Plan Otomasyon Sistemi Uyumlu PlanGML-GeoTIFF - KML Veri Üretim Eğitiminin katılımcılarına ücretsiz e-Katılım belgesi verildi.

Toplamda 1000+ katılımcıya erişim sağlanan online eğitimlerimize sundukları katkılar sebebiyle TC Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü’ne ve TMMOB Şehir Plancıları Odası’na teşekkür ederiz.


Eğitimleriçin video kayıt linki: https://bit.ly/3dyeMe9